Jdi na obsah Jdi na menu

co nabízím

Víte, že ..výcvik psa....není jen o psovi? Chcete vědět víc? Zajímá vás jak pes vlastně funguje? Jak vás vnímá? A co vám říká svým chováním? A co říkáte svému psovi když ....?

JAK pracuji...výcvik psa není jen o psovi ale i o majiteli. Cvičení pro mne nekončí lekcí na cvičáku. Abych mohla výcvik "ušít" na míru musím poznat majitele i psa a hodně o nich přemýšlet. I majitele učím přemýšlet o psovi zcela jinak než je zvyklý ze svazarmovského cvičáku. Svým cvičícím poskytuji "full" servis. Včetně účasti na závodech, zkouškách, seminářích se zajímavými osobnostmi našeho kynologického světa.  V rámci přípravy jezdíme cvičit před obchodní centra, na náměstí....prostě trénujeme i v rušivém prostředí ....včetně:" můj pes se bojí velkého černého psa.. a nemá přivolání když vidí......"

NABÍZÍM ...individuální lekce poslušnosti a přípravu na zkoušky vše zábavnou formou bez drilu a tlaku na psa...Nevíte co se svým psem dělat? pojďte objevit talent svého psa!

NENABÍZÍM  .......poslušnost v řadě s 10-ti psy..protože to neumím. Každý pes potřebuje individuální přístup. Stějně tak majitel. 

ŘEŠÍM ....vysoké nároky majitele na psa při poslušnosti, neřešená komunikace psa směrem k majiteli aneb proč mi  "TO" pes NE-dělá ?  Stále čuchá nebo značkuje? Dělá, že mě neslyší?

NEŘEŠÍM....hlášky typu:"můj pes je hloupý a nikdy se to nenaučí. Je to nálepka od majitele a ta se dá odlepit jedině prací s majitelem , ne se psem.

.....nalezení motivace pro vašeho psa.

.......jak  výchovávat štěně

......výcvik poslušnosti podle zkušebních řádů ale i "provozní" poslušnost"

.....poradím s výběrem psa z útuku (do města, k dětem k jinému psovi).....pes se nevybírá na internetu podle jedné fotografie jako květina z katalogu  a to platí i pro výběr štěněte. Psa  si vybírejte s  rozmyslem a uváženě, podle svých fyzických, psychických a finančních možností a času, který mu můžete denně věnovat

......věnuji se komunikaci pes-člověk -pes ...a to je můj největší koníček !!!!